رئیس هیأت فوتبال استان اصفهان در مورد استفاده تیم انقلاب از یک بازیکن غیرایرانی در مسابقات ۱۴ سال آسیاویژن استان گفت: این موضوع را به بخش حقوقی واگذار کردیم تا بررسی کند و منتظریم تا نظرات آن‌ها مشخص شود تا بر اساس قانون تصمیمات لازم اتخاذ شود.

امیر مسعود هراتیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، در مورد استفاده تیم انقلاب از یک بازیکن غیرایرانی در مسابقات ۱۴ سال آسیاویژن اظهار کرد: این موضوع صحت دارد و این بازیکن با استناد به مجوز کار و برخی مدارک دیگر توانسته اجازه بازی پیدا کند.

وی افزود: این موضوع به دلیل آن‌ که در چند شهرستان دیگر ما نیز وجود دارد و تیم‌های دیگر استفاده نکردند اما درخواست استفاده دارند، به بخش حقوقی واگذار کردیم تا این موضوع را بررسی کند.

رئیس هیأت فوتبال استان اصفهان عنوان کرد: منتظریم تا نظرات بخش حقوقی مشخص شود و پس از آن اظهار نظر کنیم تا بر اساس قانون تصمیمات لازم اتخاذ شود.

وی خاطر نشان کرد: این موضوع به صراحت در قانون مطرح نشده است و به همین دلیل ارجاع داده‌ایم تا قانون تفسیر و منظور این بند مشخص شود؛ در قانون نوشته نشده است لیگ‌های استان یا غیره و تنها اشاره به لیگ شده است که به همین دلیل منتظر تفسیر قانون هستیم.

هراتیان تصریح کرد: برای ما فرقی نمی‌کند و به دنبال اجرای قانون هستیم و اگر اخیراً مصوبه‌ای اعلام شده است، مطابق قانون حق بر خواهد گشت.

وی پس از خوانده شدن متن نامه‌ای سازمان لیگ که علی کاظمی سرپرست سازمان لیگ به علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال نوشته شده است، بیان کرد: از آن جایی که این نامه به ما نوشته نشده است، این موضوع را پیگیری کردیم و اگر همین نامه برای ما برگردد که قابل استناد است و در غیر این صورت باید منتظر تفسیر قانون بمانیم.

 

۱۲۲

رئیس هیأت فوتبال اصفهان در پایان اظهار کرد: این موارد خاص است و از آن‌جایی که پیش از این وجود نداشته، روال نشده است و به همین دلیل به دنبال این هستیم که پایه به درستی شکل بگیرد که اگر مجدد اتفاقی رخ داد، شاهد این موارد نباشیم.

 


تست رایگان فوتبال فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱

[caption id="attachment_10056" align="aligncenter" width="300"] تست رایگان فوتبال[/caption] تست رایگان فوتبال ویژه ...

قهرمانی تیم زیر ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان

تیم ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان با ...

خداحافظ محمود خان

پیشکسوت فوتبال ایران و سپاهان که سالها به عنوان سرمربی ...

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای گل کشف شد

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای ...

مصاحبه محمد یاوری با خبرگزاری ایسنا(کارشناسی بازی سپاهان-گل گهر سیرجان)

یاوری: سپاهانِ نیمه اول، فراتر از لیگ برتر بود ایسنا/اصفهان یک ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران