تیم فوتبال جوانان یاران تمرینات خود را زیر نظر علی مظاهری پیگیری می کند که در این فصل تیم جوانان ،قهرمان لیگ آسیا ویژن شد.

به سراغ سرمربی این تیم رفتیم تا نظرات وی را در مورد تیم جوانان جویا شویم.

چه سیری راطی کردید تا قهرمان شدید؟
به لطف خدا تست ها و تمریناتمان را از تاریخ ۳ اردیبهشت شروع کردیم و پس از بستن تیم و انتخاب نفرات نهایی وارد بخش تمرینات تخصصی پیش فصل شدیم و دوره آماده سازی و سپس تکنیک و تاکتیک را گذراندیم و همچنین جهت آمادگی هرچه بیشتر ۷بازی تدارکاتی انجام دادیم و نقاط ضعف و قوتمان را برطرف کردیم تا اینکه مسابقات شروع شد و به لطف خدا هفته به هفته مقتدرتر یکدل تر و بهتر شدیم.از تاریخ شروع تا ۲۲دیماه که بازی فینال بود حدود ۲۴۷ جلسه تمرینی برپا کردیم و درنهایت توانستیم علاوه بر کسب عنوان قهرمانی صاحب بهترین خط دفاع کمترین گل خورده بیشترین گل زده کمترین باخت و همچنین کمترین دریافت کارت زرد و قرمز توسط داوران عزیز شویم که باید از مسئولین هیات فوتبال داوران و ناظرین عزیز و همچنین کلیه تیمها و باشگاه ها که جوانمردانه در مسابقات شرکت کردند تشکر کنم.

حمایت خانواده ها چگونه بود؟
جا داره که از همینجا از کلیه خانواده های محترم که با حمایت ها و دعاهای خیرشان مارا در این مسیر همراهی کردند تشکر کنم و از این عزیزان میخواهم که در ادامه راه ما را از دعای خیرشان بی نصیب نگذراند و همچنان مارا دعا کنند.

مسیری راکه پشت سر گذاشتید چگونه بود؟
خب همانطور که میدانید مسیر بسیار سخت پر پیچ و خم و فرسایشی را در مقابل خود داشتیم اما با توکل به خدا ،  توسل به ائمه ، دعای خیر خانواده ها حمایت های باشگاه محترم زحمت بازیکنان و کادر فنی توانستیم خداراشکر قهرمان شویم که این تازه ابتدای راه و هدف گذاری های اولیه ما بوده است.

حمایت باشگاه یاران چگونه بود؟
لازم میدونم از کلیه حمایت ها و تلاش های شبانه روزی مدیریت باشگاه آقای یاوری و دیگر اعضا و پرسنل باشگاه تشکر کنم.
همچنین تشکر ویژه از آقایان دهقان،عبدالملکی کدخدایی،لاوی،کرمی،مهدی،صفدریان،احمدی،
غیبی ودکتر عزیزمان آقای اسماعیلی و دیگر دوستان دارم.
در آخر جاداره از آقای بهنام یاوری مربی فصل قبل این تیم تشکر کنم که زحمات بسیار فراوانی کشیدند و بازیکنان با کیفیتی را پرورش و تحویل ما داده اند و قطعا ایشان هم در این موفقیت سهم عمده ای دارند.
اصلی ترین تشکر خودم را از آقای صدرالدین سرپرست تیم و آقایان خسروی کیانی بنی هاشم و کریم نژاد دارم که واقعا زحمات زیادی را متقبل شدند و دراین مسیر همیشه یار و یاور تیم بوده اند.جا داره که از زحمات کلیه بازیکنانم که جانانه جنگیدن و تلاش کردن و پشت هم بودند تشکر کنم چون واقعا ثابت کردن که میتوانند در تیم ها و لیگ های بالاتر حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند.
لازم میدونم یکبار دیگر عرض کنم که بدون کمک خداوند هیچکدام از این موفقیت ها امکان پذیر نبود و خداراشاکرم که توانستیم به لطف خدا قهرمان شویم.


تست رایگان فوتبال فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱

[caption id="attachment_10056" align="aligncenter" width="300"] تست رایگان فوتبال[/caption] تست رایگان فوتبال ویژه ...

قهرمانی تیم زیر ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان

تیم ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان با ...

خداحافظ محمود خان

پیشکسوت فوتبال ایران و سپاهان که سالها به عنوان سرمربی ...

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای گل کشف شد

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای ...

مصاحبه محمد یاوری با خبرگزاری ایسنا(کارشناسی بازی سپاهان-گل گهر سیرجان)

یاوری: سپاهانِ نیمه اول، فراتر از لیگ برتر بود ایسنا/اصفهان یک ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران