بنام مالک الملک (فرمانروای جهان)                                                                                                                                                                                                                                   سلام ،  سلام همشهری ,
سید مهدی حسینی قورتانی ، ۳۲ ساله دارای مدرک کارشناس ارشد مدیریت استراتژیک تربیت بدنی،  عاشق وطنم ایران و شهرم اصفهان، و افتخار دارم که همشهری شمااصفهانی هاهستم .

? سال ها است که دردهای بچه های پایین شهر را در کوچه های آب گرفته، ندیدن نشاط جوانان ، هزینه بالای اماکن ورزشی , مشکلات مردم درعرصه جوانان مردانگی، صفا  و محبت و البته نیاز  و نیاز  و نیاز  دیدم.
من برای کودکان پاک و معصوم وجوانان بی گناه شهرم، بسیار آرزو دارم.


✅   امروز جسارت کردم تا با عنایت خدا و حمایت شما در شورای شهر عزیزم، یافته های چند ساله، دردها و رنج ها، ایده ها و برنامه ها، نیازها و راهکارها را در یک “خرد جمعی” در راستای ساختن شهری دوست داشتنی به کار بندم.
? در این کوتاهه سخن، نمی خوام به سخنان تکراری و برنامه های جاری از  عمران و بهسازی شهری تا محیط ورزشی و خیابان ها و ترافیک و توسعه فرهنگی و جذب سرمایه گذار و رسیدگی عادلانه به  محله های شهر و حاشیه آن و همچنین دانشجویان و جوانان و دانش آموزانی که به یک اعتماد  و باور  نیاز دارن تا شاد باشند  و بشکفند، بپردازم.
✅ جسارتم برای حضور در شورا را  در عشقم به شما جستجو کنید. می توانستم ده ها عنوان برنامه در این کلام مختصر به شعار ارائه کنم.  ولی باور داشتم که درحافظه شما:  « دو صد گفته چون نیم کردار نیست.»

? باور کنید اگر شما آمده بودید. اگر شما تردید نداشتید و داوطلب شده بودید. اگر شما، که میدانم  بسیارتان از  بسیارمان متخصص تر و آگاه تر و دلسوزترید،  مصلحت اندیشی نکرده بودید، امروز من در ستادهایتان کار می کردم و شما با ما و به جای ما به شورا می رفتید.

✅حالا که شرایط حضوراین حقیر مهیاشده. اگر روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶  یادتون نرفت و به سر صندوق های رأی آمدید و این سخنان و صحبتها را در کلیت آن قبول داشتید، یادتان نرود:
من مهدی هستم، سیدمهدی حسینی قورتانی ! خدمتگزار و عاشق شما همشهریان عزیزم!!!?
? در پایان عرایضم هم از خداوند متعال بهروزی، سربلندی، سرفرازی را برای تمامی شما عزیزانم مسئلت دارم و منتظر حضور سبزتان در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶  پای صندوقهای رای هستم                                                                                                                                            ارادتمند شما : سید مهدی حسینی قورتانی                                                                                                                                                                کد انتخاباتی:١٧٨١


تست رایگان فوتبال فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱

[caption id="attachment_10056" align="aligncenter" width="300"] تست رایگان فوتبال[/caption] تست رایگان فوتبال ویژه ...

قهرمانی تیم زیر ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان

تیم ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان با ...

خداحافظ محمود خان

پیشکسوت فوتبال ایران و سپاهان که سالها به عنوان سرمربی ...

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای گل کشف شد

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای ...

مصاحبه محمد یاوری با خبرگزاری ایسنا(کارشناسی بازی سپاهان-گل گهر سیرجان)

یاوری: سپاهانِ نیمه اول، فراتر از لیگ برتر بود ایسنا/اصفهان یک ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران