روز پنج شنبه ۹۵٫۱۰٫۲ دو تیم ۱۰ سال یاران و ذوب آهن در حالی به مصاف هم رفتند که هر دوی آن ها از دو بازی قبل خود صاحب یک پیروزی و یک شکست شده بودند.
تیم یاران در شرایطی پا به میدان گذاشت که در بازی قبلی خود اصلا در حد انتظار نبود و یکی از ضعیف ترین بازی های خود را به نمایش گذاشت و در بازی بعدی در حالی در زمین ذوب آهن به میدان می رفت که از چند نظر بازی برایش مهم بود.

اول اینکه ذوب آهن همیشه جز مدئیان بوده و جز تیم های برتر و موردی که خیلی میتوان گفت خاص بود.
وجود کاپیتان پارسال تیم یاران ، حامد محمدی فرد در تیم ذوب آهن بود که رویارویی او با بچه های تیم یاران بر جذابیت بازی اضافه می کرد.

تیم یاران از همان ابتدای بازی توپ و میدان را در دست گرفت و بر خلاف بازی قبل خود یک بازی فوق العاده زیبا و عالی را به نمایش گذشت که نشان بدهد جزء مدئیان اصلی به شمار می رود.
آن ها در همان نیمه اول سه گل زیبا به ثمر رساندند و فرصت خود نمایی به حریف ندادند و در نیمه دوم هم با توجه به فشار تیم حریف پرس از زمین حریف را در دستور کار خودشان قرار دادند و جانانه از سه گل خود دفاع کرده وحتی فرصت هایی هم برای گل زنی پیدا کردند که از دست دادند.
در این بازی کاپیتان سابق یاران مانند بقیه بازیکنان ذوب آهن ، فقط نظاره گر بازی خوب تیم یاران بودند و حامد محمدی فرد هیچ گونه کار مثبتی نکرد و سرتاسر استرس بود.
ذوب آهن تیم خوب و جنگنده ای بود ولی تیم یاران فوق العاده کار کرد و جواب زحمات خود را گرفت.

روابط عمومی موسسه ورزشی یاران


⚽️نوجوانان یاران لیگ راباپیروزی شروع کردند👏

علم وادب ۰ - یاران ۱ 💙شیربچه های یاران هفته اول ...

اطلاعیه

طبق هماهنگی های بعمل آمده  با مدیریت موسسه ، بدینوسیله ...

اعلام نتایج

پایان دوررفت لیگ برتر ۱۴سال استان اصفهان با مقام دوم ...

یاوری:تیم فعلی یکی از مدعیان مسابقات سال آینده نوجوانان است

سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان ایران معتقد است تجربه ارزشمند ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران