🔸محمود یاوری پیشکسوت سپاهان در مورد وضعیت سپاهان در لیگ برتر که در هفده دوره این رقابت‌ها بی‌سابقه بوده گفت: «سپاهان تیمی است که ریشه ۷۰ ساله دارد. این تیم از زمان استاد محمود هریری که بنیان‌گذار این باشگاه بود تاکنون افتخارات زیادی کسب کرده‌است. تا به امروز افراد زیادی برای موفقیت سپاهان زحمت کشیدند که همه دلسوخته این تیم بودند. خیلی از افراد بدون دریافت حقوق و حق الزحمه برای موفقیت سپاهان زحمت کشیدند تا این تیم به اینجا برسد. من در سال ۶۵ با ۸۵۰ هزار تومان که خود آقای تابش هم در کنار تیم بود موفق شدم بالاتر از ذوب‌آهن و پلی‌اکریل که با بودجه ۴ میلیونی بسته شده‌بودند سپاهان را قهرمان اصفهان کنم.»

🔸وی ادامه داد: «اما متاسفانه در سال‌های گذشته و بعد از رفتن آقایان ساکت و رحیمی که از جنس سپاهان بودند افرادی در هیات مدیره و کمیته فنی این باشگاه قرار گرفتند که افراد موجه نبودند. کسانی که در سپاهان کار می‌کنند باید از جنس این تیم باشند. تفکر اعضای هیات مدیره باشگاه باید سپاهانی باشد نه اینکه تفکر سازمانی و کارخانه‌ای داشته باشند. وقتی در بین ۵ عضو هیات مدیره باشگاه سپاهان هیچ فرد فوتبالی وجود ندارد چه توقعی باید از این تیم داشته باشیم؟ درست است که مجموعه فولاد مبارکه به عنوان سهامدار اصلی باشگاه باید سهم به سزایی در این تیم داشته باشد اما توقع مردم این است که از ۵ عضو هیات مدیره حداقل ۲ عضو آن فوتبالی باشند که با گوشت و خون خودشان فوتبال را درک کرده باشند.»
🔸یاوری با انتقاد از عملکرد کمیته فنی سپاهان در چند سال گذشته گفت: «زمانی که از من برای حضور در کمیته فنی سپاهان دعوت کردند وقتی نفراتی که قرار بود با آنها در کمیته فنی همکاری کنم را شناختم ترجیح دادم تا در این کمیته حضور نداشته باشم. متاسفانه تمام تصمیمات سپاهان از بیرون گرفته می‌شود و اعضای کمیته فنی فقط آن را مصوب می‌کنند و هیچ نقشی در تصمیمات فنی تیم ندارند.»
🔸پیشکسوت سپاهان در رابطه با مدیرانی که در چند سال اخیر در این باشگاه فعالیت کردند اظهار داشت: «در چند سال گذشته مدیران کارآمدی در سپاهان حضور نداشتند. باقریان حدود دو سال به عنوان مدیرعامل باشگاه فعالیت کرد که هیچ دلسوزی برای این تیم انجام نداد و بعد از آن هم طاهری که خودش کارمند فولاد مبارکه است و تمام تصمیمات مدیران کارخانه را اجرا می‌کرد در این باشگاه فعالیت کرد.»
🔸یاوری در مورد انتخاب مسعود تابش به عنوان سرپرست جدید این باشگاه گفت: «تابش از دلسوخته‌های سپاهان است و تمام عمرش را در این تیم گذاشت. افرادی مانند تابش و محمد برزمهری که عمرشان را در این تیم گذاشتند باید در این باشگاه تصمیم‌گیر باشند. سپاهان نیاز به مدیر سپاهانی دارد و تابش به عنوان فردی که سال‌ها در کنار این باشگاه بود بهترین گزینه مدیریت است.»
🔸وی در مورد راه حل برون رفت سپاهان از اوضاع نابسامانی که طی چند سال اخیر دارد گفت: «بهترین راه برای حل مشکل سپاهان انتخاب افراد شایسته و دلسوز در راس مدیریتی و کادر فنی این تیم است. در حال حاضر باید یک مثلثی در سپاهان تشکیل شود که متشکل از مدیرعامل، مدیرفنی و سرمربی تیم باشد. تابش به عنوان مدیرعامل و منصور ابراهیم زاده هم به عنوان کسی که بهترین سابقه را در مربیگری تیم‌های اصفهانی دارد به عنوان مربی و من هم می‌توانم به عنوان مدیرفنی در کنار این تیم فعالیت کنم تا تیم را از بحران خارج کنیم.»

تست رایگان فوتبال فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱

[caption id="attachment_10056" align="aligncenter" width="300"] تست رایگان فوتبال[/caption] تست رایگان فوتبال ویژه ...

قهرمانی تیم زیر ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان

تیم ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان با ...

خداحافظ محمود خان

پیشکسوت فوتبال ایران و سپاهان که سالها به عنوان سرمربی ...

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای گل کشف شد

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای ...

مصاحبه محمد یاوری با خبرگزاری ایسنا(کارشناسی بازی سپاهان-گل گهر سیرجان)

یاوری: سپاهانِ نیمه اول، فراتر از لیگ برتر بود ایسنا/اصفهان یک ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران