سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان ایران معتقد است تجربه ارزشمند این تیم موجب شکل گیری تیم قدرتمندی در رده نوجوانان خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، محمد یاوری سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان ایران در پایان مسابقات ۸ جانبه تورنمنت “آری” کره جنوبی گفت: حضور در این مسابقات و دیدار با تیم های شرق آسیا تجربه بسیار خوبی بود. بر اساس تحلیل من و همکارانم فکر می کنیم با توجه به تورنمنت هایی که در این سال داشته ایم ، این مسابقات تجربه بسیار ارزشمندی بود. در سایر تورنمنت ها با تیم هایی در رده سنی مشابه خودمان بازی کردیم و در اینجا بعضی از تیم ها از نظر سنی بزرگ تر از تیم ما بودند که شرایط را برای بازیکنان سخت تر می کرد. در واقع بعضی از این تیم ها از نظر سنی امکان حضور در مسابقات سال آینده نوجوانان آسیا را نخواهند داشت اما خوشبختانه تیم ما تجربه بسیار خوبی در مقابل تیم های مختلف کسب کرده و با شرایط سنی مناسب به عقیده من سال آینده یکی از تیم های قدرتمند و مدعی در سطح نوجوانان فوتبال آسیا خواهد بود.
سرمربی تیم ملی نونهالان همچنین اظهار داشت: نگاه و استراتژی فدراسیون فوتبال در این سطوح کاملا مشخص است. همانطور که در تورنمنت های قبلی با وجود کسب عنوان قهرمانی ، به نتیجه مسابقات توجه زیادی نداشتیم در اینجا هم بیشتر از هرچیز به دنبال کسب تجربه و آشنا شدن بازیکنان با سبک بازی حریفان خصوصا تیم های شرقی آسیا بودیم که این هدف تحقق یافت. هدف فدراسیون این است که تیم های قدرتمندی در سطوح پایه شکل بگیرد و نسل تازه ای از بازیکنان مستعد فوتبال ایران را معرفی کند که آینده تیم های ملی ما را بسازند. بر اساس همین هدف استراتژی مناسب را تعریف کرده ایم و در مسیر درستی قرار داریم.
یاوری در پایان گفت: تورنمنت “آری” با وجود بعضی مشکلات و سختی ها مسابقات بسیار خوبی برای ما بود. بچه ها تلاش بسیار خوبی از خودشان نشان دادند و با گذشت هر بازی عملکرد و شرایط بهتری پیدا می کردند. جا دارد از آقای قاسمی مدیر تیم همچنین همکار خوبم آقای حیدری و اقایان الله کرم ، دکتر کیانی و آقای تاجیک هم تشکر کنم که در این مسابقات زحمات زیادی کشیدند. همچنین باید تشکر کنم از ریاست و دبیرکل فدراسیون که با تمام وجود حامی و همراه بودند و تمامی فعالیت های تیم های پایه را با دقت زیر نظر دارند.


⚽️نوجوانان یاران لیگ راباپیروزی شروع کردند👏

علم وادب ۰ - یاران ۱ 💙شیربچه های یاران هفته اول ...

اطلاعیه

طبق هماهنگی های بعمل آمده  با مدیریت موسسه ، بدینوسیله ...

اعلام نتایج

پایان دوررفت لیگ برتر ۱۴سال استان اصفهان با مقام دوم ...

یاوری:تیم فعلی یکی از مدعیان مسابقات سال آینده نوجوانان است

سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان ایران معتقد است تجربه ارزشمند ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران