استعدادیابی در رده زیر ۱۴ سال با توجه به سیاست گذاری های جدید کمیته جوانان دنبال خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال اولین اردوی تیم ملی فوتبال زیر ۱۴ سال ، از یازدهم تا شانزدهم اردیبهشت ماه در مرکز ملی فوتبال ایران و با حضور ۵۵ بازیکن برگزار و عملکرد بازیکنان مورد ارزیابی قرار گرفت.
یاوری ، سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان زیر ۱۴ سال از برگزاری این اردو اعلام رضایت کرد و گفت:این بازیکنان در فستیوال ۱۲ساله ها در سال ۹۶ در مشهد مقدس استعدادیابی شده و یک سال زیر نظر کادر فنی تیم ملی زیر ۱۳ سال فعالیت داشته اند. نفراتی که در این اردو حضور داشتند جزء بهترین بازیکنان این رده هستند ولی تمام ظرفیت تیم ملی زیر ۱۴ سال محسوب نمی شوند.
وی ادامه داد:با سیاست گذاری های جدید کمیته جوانان و اقدامات اکبر محمدی و همکاران ایشان ، استعدادیابی را در کشور دنبال خواهیم کرد.هدف نهایی از برگزاری اردو این است که استعدادها و بازیکنان برگزیده را برای حضور در رده های بالاتر تیم های ملی مورد ارزیابی قرار دهیم. این اردوها فرصت مناسبی است برای شناسایی بازیکنانی که می توانند در آینده به تیم های ملی رده های مختلف سنی کمک کنند. من و همکارانم لیگ های فوتبال کشور را زیر نظر داشته و پایگاه های استعداد یابی نیز به کار خود ادامه می دهند.
یاوری در پایان از مسئولین فدراسیون فوتبال، باشگاه هایی که به موقع بازیکنان مدنظر کادر فنی را در اختیار تیم ملی قرار می دهند و کلیه همکارانش در کادر فنی تیم ملی زیر ۱۴ سال تشکر کرد.


آغاز تمرینات تیم ۱۴ سال یاران 🏆پرقدرت به سوی موفقیت

تیم ۱۴ سال یاران نیز همچون سایرردهای سنی تمرینات خود ...

شیرهای ۱۷سال یاران وشروع تمرینات ۹۸همراه با انگیزه بسیاربالا

تیم نوجوانان ۱۷سال یاران تمرینات خودرا باهدف تحقق برنامه های ...

یاوری : گل اول ذوب‌آهن فوق آسیایی بود/ گاهی هرچه تلاش کنی نمی توانی به بازی برگردی

یک کارشناس فوتبال می‌گوید ذوب‌آهن شب گذشته عملکرد بسیار خوبی ...

خیز بلند ۱۵ ساله های یاران برای استمرار موفقیت درسال ۹۸

تیم ۱۵سال یاران عزم خودرا برای پیمودن ادامه راه تا ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران