استعدادیابی در رده زیر ۱۴ سال با توجه به سیاست گذاری های جدید کمیته جوانان دنبال خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال اولین اردوی تیم ملی فوتبال زیر ۱۴ سال ، از یازدهم تا شانزدهم اردیبهشت ماه در مرکز ملی فوتبال ایران و با حضور ۵۵ بازیکن برگزار و عملکرد بازیکنان مورد ارزیابی قرار گرفت.
یاوری ، سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان زیر ۱۴ سال از برگزاری این اردو اعلام رضایت کرد و گفت:این بازیکنان در فستیوال ۱۲ساله ها در سال ۹۶ در مشهد مقدس استعدادیابی شده و یک سال زیر نظر کادر فنی تیم ملی زیر ۱۳ سال فعالیت داشته اند. نفراتی که در این اردو حضور داشتند جزء بهترین بازیکنان این رده هستند ولی تمام ظرفیت تیم ملی زیر ۱۴ سال محسوب نمی شوند.
وی ادامه داد:با سیاست گذاری های جدید کمیته جوانان و اقدامات اکبر محمدی و همکاران ایشان ، استعدادیابی را در کشور دنبال خواهیم کرد.هدف نهایی از برگزاری اردو این است که استعدادها و بازیکنان برگزیده را برای حضور در رده های بالاتر تیم های ملی مورد ارزیابی قرار دهیم. این اردوها فرصت مناسبی است برای شناسایی بازیکنانی که می توانند در آینده به تیم های ملی رده های مختلف سنی کمک کنند. من و همکارانم لیگ های فوتبال کشور را زیر نظر داشته و پایگاه های استعداد یابی نیز به کار خود ادامه می دهند.
یاوری در پایان از مسئولین فدراسیون فوتبال، باشگاه هایی که به موقع بازیکنان مدنظر کادر فنی را در اختیار تیم ملی قرار می دهند و کلیه همکارانش در کادر فنی تیم ملی زیر ۱۴ سال تشکر کرد.


رقابتی کودکانه، انگیزه ای مردانه

رقابتی کودکانه، انگیزه ای مردانه شنبه ۲۳ شهریورماه ۱۳۹۸ تیم زیر ...

۳۰کاری که هر کودکی باید تا سن ۱۲ سالگی انجام دهد

به گفته کارشناسان طی ۴۰ سال اخیر شعاع حرکت بجه ...

یک روز خاص ، یک تمرین خاص با حضور میهمانان خاص

یک روز خاص ، یک تمرین خاص با حضور میهمانان ...

در راه موفقیت : بازی تدارکاتی تیم ۱۷ سال با نتیجه ۲-۱ به سود میهمان خاتمه یافت

  تیم روبرو نوجوانان ذوب آهن تاریخ مسابقه پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ نتیجه یاران ۱ -نوجوانان ...

هفته اول لیگ زیر ۱۵ سال شهرستان اصفهان: یاران نوین امیدوارانه آغازکرد

  تیم روبرو نامداران تاریخ مسابقه پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ نتیجه یاران نوین ۱ -نامداران ۲ زنندگان ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران