تیم فوتبال ۱۵سال یاران تمرینات خود را زیر نظر محمدلاوی پیگیری می کند. به سراغ سرمربی این تیم رفتیم تا نظرات وی را در مورد تیم ۱۵ سال  یاران این فصل جویا شویم.

خودتان را معرفی کنید:    

محمد لاوی

مدت همکاری با یاران:

برج دوازده هزارو سیصد و نود و پنج

در مورد وضعیت تیم های یاران توضیح دهید:

تیم ۱۵ سال یاران در شروع فصل تیم نصف و نیمه ایی بود،ولی به مرور زمان و کمک های مدیریت باشگاه جناب اقای محمد یاوری و مدیر فنی محترم تونستیم بازیکنان خوبی جذب کنیم.در نیم فصل اول نتایج خوبی گرفته نشد و تا هفته ی سوم و چهارم هنوز تیم ما به هماهنگی کامل نرسیده بود،اما هر چی رو به جلو رفتیم تیم ما هماهنگ تر استوارتر و پرنشاط تر ظاهر شد.بسیار امیدواریم که در نیم فصل دوم کاستی ها ونتایج از دست رفته رو جبران کنیم و این امر انگیزه ی تیم ۱۵ سال رو افزایش داده است.

یک جمله در مورد یاران:

باشگاه فرهنگی ورزشی یاران با مدیریت تمام فوتبالی و قوی استاد محمد یاوری مسیر بسیار خوبی را پیموده است،شاهد هستیم که بازیکنان بسیار خوبی هم به باشگاه های اصفهان معرفی کرده است.باشگاه یاران در سال های نه چندان دور حرف های زیادی برای گفتن دارد نه در شهر اصفهان بلکه درایران

حرف آخر:

فضای فوتبالی این روزها فضای خوبی نیست،غیر فوتبالی ها و کسانی به این فوتبال ورود کردند که فقط دنبال منافع شخصی خودشان هستند،من فکر میکنم باشگاه یاران توانسته به جامعه ورزش ثابت کنند که هنوز هم هستند کسانی که دنبال فوتبال پاک و بدون رابطه هستند، و تمام دغدغه ی فکری مسئولینشان به پیشرفت فنی و اخلاقی بازیکنانشان است.

 


چهارمین پیروزی یاران در لیگ برتر استان

⭕️⭕️چهارمین پیروزی یاران درلیگ برتر استان ۱۴سال یاران ۴-شهریار خمینی شهر ...

اطلاعیه مهم

باتوجه به کوتاهترشدن ساعات روشنایی روزها برنامه تمرینات نیمهای یاران ازروز ...

سه امتیاز برای یاران در کاشان

⚽️سومین پیروزی ‌پی درپی ۱۴سال یاران درلیگ برتراستان ۱۴سال یاران ۳ ...

⚽️ادامه پیروزیهای ۱۴ سال یاران

هفته سوم لیگ برتر ۱۴ سال استان . یاران ۲ پاسارگاد ...

نتیجه بازی

نتیجه بازی با تیم لیگ برتری آینده سازان ذوب ۲ ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران