به گزارش واحد خبر موسسه ورزشی یاران ، در ادامه بخش های مختلف مصاحبه مفصلمان با محمد یاوری مدیرعامل موسسه ورزشی یاران در این بخش نحوه بوجود آمدن یاران را از زبان یاوری می خوانیم .

 

جناب آقای یاوری موسسه یاران چگونه بوجود آمد و هدف از تشکیل یاران چه بوده است ؟

طی سال های متمادی گذشته من و همکارانم همواره استعدادهای خوبی را کشف و به فوتبال ایران معرفی کردیم . شاید نیازی به نام بردن از آنها نباشد چراکه فوتبال ایران با اسامی همه آنها آشناست . بازیکنانی که در اختیار باشگاه هایی مثل سپاهان و ذوب آهن قرار گرفتند و در نهایت در تیم های ملی شاهد درخشش آنها بوده ایم .

 

از چند سال پیش با اصرار خانواده ها و صاحب نظران فوتبال تصمیم گرفتیم این کار را به عنوان اولین بخش خصوصی با کیفیت و استاندارد انجام دهیم که خوشبختانه طی سه سالی که از عمر این موسسه می گذرد توانستیم بازیکنان زیادی را به باشگاه سپاهان معرفی کنیم . تصمیم داریم این عملکرد را در سال آینده در سطح فوتبال کشور انجام دهیم .

 

با توجه به سطح بالای کیفیت فنی و مورد مهم تر از آن ایجاد کارآفرینی برای برای حدود 40 نفر از نیروهای جوان ، کارآمد و فعال ازنیروهای کشور طبیعتاً درخواست حمایت بیشتر از طرف نهادها و سازمان های مربوطه داریم تا بتوانیم بیش از پیش در بالابردن سطح اطلاعات فنی و ساختن شخصیت های فرهنگی بالا برای سال های آینده کشور موفق باشیم . طبیعتاً حمایت اسپانسرها می تواند دست ما را در ارائه خدمات هر چه بیشتر باز بگذارد .

 

در سال آینده مطمئناً کیفیت برنامه های یاران پیشرفته تر ، اصولی تر و فنی تر خواهد بود .


قهرمانی تیم زیر ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان

تیم ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان با ...

خداحافظ محمود خان

پیشکسوت فوتبال ایران و سپاهان که سالها به عنوان سرمربی ...

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای گل کشف شد

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای ...

مصاحبه محمد یاوری با خبرگزاری ایسنا(کارشناسی بازی سپاهان-گل گهر سیرجان)

یاوری: سپاهانِ نیمه اول، فراتر از لیگ برتر بود ایسنا/اصفهان یک ...

فراخوان تست فوتبال در رده های پایه

فراخوان تست (رایگان) . (رده سنی جوانان-نوجوانان-زیر ۱۵ سال و زیر ۱۳ ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران