به گزارش واحد خبر موسسه ورزشی یاران ، محمد یاوری سال 95 را سال شکوفایی یاران نامید .

 

محمد یاوری مدیر عامل موسسه ورزشی یاران با اشاره به شکوفایی یاران در سال 95 گفت :”سال آینده را سال شکوفایی یاران می نامم . در سال آینده مجموعه یاران دارای ویژگی های قابل توجهی خواهد بود که می تواند زمینه ساز تحولات گسترده ای در فعالیت ها گردد که در چند بخش به این ویژگی ها اشاره می کنم .

 

از سال آینده به مدت سه سال کلیه فعالیت های تیم های یاران به صورت متمرکز در ورزشگاه اختصاصی آب منطقه ای انجام خواهد شد تا تمامی تیم ها از امکانات بالا و چمن یکدست و با کیفیت آن بهره مند خواهند شد . در طول سال برای روی فرم نگه داشتن چمن ورزشگاه آب منطقه ای هزینه های هنگفتی انجام می دهیم و از متخصصان امر بهره می بریم تا تیم هایمان بتوانند از بهترین چمن در فعالیت های خود استفاده کنند .

 

در سال آینده یعنی بعد از گذشت سه سال از سبک جدید فعالیت های مجموعه یاران ، شاهد رشد و بلوغ استعدادهای کشف شده در تیم ها خواهیم بود که می تواند عملکرد مجموعه را هم از نظر کیفی و هم از نظر فنی ارتقای قابل ملاحظه ای ببخشد .

 

تشکیلات و کادر اداری یاران نیز بعد از چند سال فعالیت ،  سال آینده می تواند با استفاده از تجربیات سال های گذشته عملکرد با کیفیت تری داشته باشند .

 

عملکرد مربیان تیم ها با توجه به برگزاری کلاس های آموزشی متعدد و تجربیات سال های گذشته می تواند اثرگذارتر باشد که به طور مستقیم تاثیر آن را در کارایی تیم ها خواهیم دید .

 

از عوامل اثرگذار در پیشرفت بازیکنان همراهی خانواده هاست که با توجه به بالابودن میزان اشتیاق خانواده ها برای همکاری و همدلی با موسسه سال آینده از این حیث نیز سالی پرنشاط برای کلیه اعضای خانواده یاران خواهد بود .

 

در سال آینده قصد داریم فعالیت برون استانی خود را افزایش داده و در عرصه های کشوری حضور پررنگ تری داشته باشیم .

 

با نتایجی خوبی که امسال در بعضی رده ها گرفته شده و استعدادهای نابی که بروز پیدا کرده اند امید می رود سال آینده این روند نتیجه گیری افزایش چشمگیری داشته باشد .

 

در سال 95 فعالیت های یاران فراگیر تر شده و با حضور تیم ها در مسابقات مختلف ، برگزاری تورنمنت های متعدد در رده های مختلف که امسال به صورت آزمایشی تحت عنوان تورنمنت جهان پهلوان تختی و در رده های 8 تا 12 سال برگزار شد ، دعوت از تیم های برون استانی و … جهش بزرگی در فعالیت های یاران خواهیم داشت .


تست رایگان فوتبال فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱

[caption id="attachment_10056" align="aligncenter" width="300"] تست رایگان فوتبال[/caption] تست رایگان فوتبال ویژه ...

قهرمانی تیم زیر ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان

تیم ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان با ...

خداحافظ محمود خان

پیشکسوت فوتبال ایران و سپاهان که سالها به عنوان سرمربی ...

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای گل کشف شد

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای ...

مصاحبه محمد یاوری با خبرگزاری ایسنا(کارشناسی بازی سپاهان-گل گهر سیرجان)

یاوری: سپاهانِ نیمه اول، فراتر از لیگ برتر بود ایسنا/اصفهان یک ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران