سرمربی سپهرنقش جهان می گوید :از مسئولان ورزش و صاحبان صنایع شهر اصفهان گلایه دارم ،بازیکنان ما را تنها گذاشته اند و به این تیم اصلا توجهی نمی کنند .
محمد یاوری:از مسئولان ورزش و صاحبان صنایع شهر اصفهان گلایه دارم
محمد یاوری سرمربی تیم فوتبال سپهر نقش جهان بعد از شکست تیمش برابر نفت وگاز گچساران د در گفتگو با خبرنگار “دی اسپورت” گفت : بازی خیلی خوبی را شاهد بودیم ،بچه های ما در این دیدار به خصوص در نیمه دوم فشار زیادی به نفت وگاز آوردند .

وی ادامه داد :در نیمه اول داور عدالت را رعایت نکرد ، بازیکنان ما فکر می کردند که شاید داور عادلانه سوت می زند که به نظر من توقع آنها اشتباه بود ،در نیمه دوم هم یک پنالتی به سود ما گرفته نشد .

سرمربی نقش جهان تصریح کرد :در این بازی و سه بازی گذشته کم تجربگی بازیکنان ما کار دست تیم ما داده است که امیدواریم دربازی های آینده با دقت بیشتری از موقعیت ها استفاده کنند .

مربی بااخلاق نقش جهان ادامه داد :جابه جایی زمین یک روز قبل از برگزاری مسابقه کارخوبی نبود و اگر دیدید که قبول کردیم که در این زمین بازی کنیم فقط به خاطر رعایت اصل جوانمردی بودیم .

وی گفت :هدف اصلی ما صعود به لیگ دسته اول است و با توجه به اینکه در هفته های آینده سه بازی داخل خانه داریم و دو بازی خارج از خانه نسبتا راحت داریم بسیار امیدواریم که جز ۴ تیم اول به دور دوم صعود کنیم .

یاوری با اینکه در این گروه مقابل تیم هایی به میدان می رویم که هزینه یک شب آنها به اندازه یک ماه تیم ما هست گفت:از مسئولان ورزش و صاحبان صنایع شهر اصفهان گلایه دارم ،بازیکنان ما را تنها گذاشته اند و به این تیم اصلا توجهی نمی کنند .

سرمربی نقش جهان ضمن مشکلاتی فراوانی از نظر مالی داریم گفت :به جز آقای هراتیان که مسئول هیت فوتبال استان اصفهان است ،هیچکس به فکر ما نیست .

محمد یاوری تصریح کرد :اختلاف سطح توانایی مالی تیم ما نسبت به تیم های دولتی گروه یک مصداق شعر زیر است .

یک روز خرج مطبخ تو قوت یک سال ماست
یک روز روزه بگیر و یک سال راحتم نما

وی در پایان گفت :باید به این مورد هم اشاره کنم که اگرکیفیت فنی ما برتر از حریفان نیست ولی کمتر از آنها هم نیست.


چهارمین پیروزی یاران در لیگ برتر استان

⭕️⭕️چهارمین پیروزی یاران درلیگ برتر استان ۱۴سال یاران ۴-شهریار خمینی شهر ...

اطلاعیه مهم

باتوجه به کوتاهترشدن ساعات روشنایی روزها برنامه تمرینات نیمهای یاران ازروز ...

سه امتیاز برای یاران در کاشان

⚽️سومین پیروزی ‌پی درپی ۱۴سال یاران درلیگ برتراستان ۱۴سال یاران ۳ ...

⚽️ادامه پیروزیهای ۱۴ سال یاران

هفته سوم لیگ برتر ۱۴ سال استان . یاران ۲ پاسارگاد ...

نتیجه بازی

نتیجه بازی با تیم لیگ برتری آینده سازان ذوب ۲ ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران