به گزاش واحد خبر موسسه ورزشی یاران ، بعد از درخشش تیم های یاران در تورنمنت فوتبال گرامیداشت دهه فجر مشد مقدس و کسب سه عنوان قهرمانی و یک عنوان سومی در این مسابقات ، به سراغ محمد یاوری مدیرعامل موسسه ورزشی یاران رفتیم تا نظرات او را در مورد تورنمنت مشهد جویا شویم .

 

یاوری در ابتدا با تشکر از عوامل برگزاری اردوی مشهد مقدس اینگونه آغاز کرد :

در ابتدا لازم از تمام کسانی که در برپایی اردوی مشهد  و برگزاری تورنمنت گرامیداشت دهه مبارک فجر مشهد مقدس تلاش نمودند تشکر نمایم .

از جناب آقای جعفر توکلی مدیر آکادمی دروازه بانی یاران مشهد و همکاران ایشان آقایان پوررمضان ، جعفری ، زمان زاده و سایر دست اندرکاران بابت برگزاری تورنمنت خوب گرامیداشت دهه فجر در مشهد مقدس و پذیرایی از کاروان یاران قدردانی می کنم .

از مربیان و همکاران خودمان در موسسه ، آقایان شمی پور ، صفی ، رحیم پور ، طاووسی ، بازیاری و خانم یوسفی که کمال همکاری را داشتند و از مربیان تیم ها آقایان مرکزی ، گلچین ، محمدی ، زارع و ابوالحسنی که در این چندروزه زحمت های بسیاری کشیدند ، تشکر می کنم .

 

آقای یاوری مقداری در مورد تورنمنت مشهد و اهداف یاران از حضور در این تورنمنت بفرمایید.

تورنمنت بسیاری خوبی بود ، ضمن اینکه بسیار با برنامه و منظم نیز برگزار شد . تیم هایمان نتایج خیلی خوبی گرفتند . انشالله در نظر داریم برای سایر تیم های موسسه یاران نیز از این قبیل برنامه ها داشته باشیم . در این تورنمنت به اهدافی که از قبل برنامه ریزی کرده بودیم دست یافتیم . انگیزه بسیار خوبی برای بازیکنان ، مربیان و خانواده ها بود و اعتماد به نفس تیم ها بسیار بالابرد .

 

mas 70

حضور بیش از 60 نفر بازیکن و مربی در یک تورنمنت فوتبالی برون استانی آن هم در شهری مانند مشهد مقدس ، کار بسیار عظیمی است که صورت گرفته است ، به نظر شما مهم ترین دستاوردهای یاران از این مسافرت چیست ؟

اولین و مهم ترین دستاورد ما از این اردو و حضور نفر از بازیکنان   تیم در تورنمنت مشهد ، به نمایش گذاشتن توانایی های موسسه ورزشی یاران در اجرای برنامه های بزرگ و سنگینی مانند این اردو بود . در این اردو  58 نفر از بازیکنان موسسه به همراه مربیان و خانواده هایشان حضور داشتند که خوشبختانه بسیار منظم ، با سازماندهی عالی و نظمی مثال زدنی برگزار شد .

دومین دستاورد این سفر را می توان نشان دادن توانایی های فنی و کیفی فوتبالی بازیکنان و تیم های یاران دانست . تا جایی که تحسین تمام حاضران و کارشناسان حاضر در مسابقات را در پی داشت . از 4 تیمی که در 4 رده مختلف در این مسابقات شرکت کردند سه تیم مقتدرانه بر سکوی قهرمانی ایستادند و یک مقام سومی نیز بدست آوردیم تا تمام تیم هایمان روی سکو رفته باشند . روی سکو رفتن تیم هایمان فقط با نتیجه گیری صرف بدست نیامد بلکه با ارائه بازی ها زیبا و فنی توسط تمامی تیم هایمان بود که این نتایج رقم خورد .

مهم تر از همه نظم تیمی و شخصیتی تیم هایمان بود که در طول برگزاری اردو در تمامی لحظات از فرودگاه گرفته تا مسابقات ، اسکان ، زیارت و گردش ها و … به چشم آمد و این چیزی نیست به جز اعتقاد قلبی تمامی مجموعه یاران به نظم و برنامه .

mas 16

 

برنامه های بعدی موسسه در برپایی اردوها و تورنمنت هایی از این دست چیست ؟

در سال آینده برنامه های بیشتری خواهیم داشت هم به عنوان برگزار کننده و هم به عنوان شرکت کننده . ضمن اینکه در سال جاری نیز یکی از تیم هایمان برای برپایی اردو به آبادان دعوت شده ، یکی دیگر از تیم هایمان به شهرکرد دعوت شده و تیم جوانانمان نیز اواخر اسفند به شهرکرد دعوت شده است .

 

با سپاس از شما اگر صحبت پایانی دارید ، بفرمایید .

تورنمنت مشهد تجربه بسیار خوبی بود . به مجموعه همکاران برگزاری مطلوب این سفر و نتایج بسیار درخشان آن را تبریک می گویم . سال آینده همانطور که قبلاً  نیز قول داده بودم سال شکوفایی یاران خواهد بود .


قهرمانی تیم زیر ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان

تیم ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان با ...

خداحافظ محمود خان

پیشکسوت فوتبال ایران و سپاهان که سالها به عنوان سرمربی ...

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای گل کشف شد

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای ...

مصاحبه محمد یاوری با خبرگزاری ایسنا(کارشناسی بازی سپاهان-گل گهر سیرجان)

یاوری: سپاهانِ نیمه اول، فراتر از لیگ برتر بود ایسنا/اصفهان یک ...

فراخوان تست فوتبال در رده های پایه

فراخوان تست (رایگان) . (رده سنی جوانان-نوجوانان-زیر ۱۵ سال و زیر ۱۳ ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران