به گزاش واحد خبر موسسه ورزشی یاران ، بعد از درخشش تیم های یاران در تورنمنت فوتبال گرامیداشت دهه فجر مشد مقدس و کسب سه عنوان قهرمانی و یک عنوان سومی در این مسابقات ، به سراغ محمد یاوری مدیرعامل موسسه ورزشی یاران رفتیم تا نظرات او را در مورد تورنمنت مشهد جویا شویم .

 

یاوری در ابتدا با تشکر از عوامل برگزاری اردوی مشهد مقدس اینگونه آغاز کرد :

در ابتدا لازم از تمام کسانی که در برپایی اردوی مشهد  و برگزاری تورنمنت گرامیداشت دهه مبارک فجر مشهد مقدس تلاش نمودند تشکر نمایم .

از جناب آقای جعفر توکلی مدیر آکادمی دروازه بانی یاران مشهد و همکاران ایشان آقایان پوررمضان ، جعفری ، زمان زاده و سایر دست اندرکاران بابت برگزاری تورنمنت خوب گرامیداشت دهه فجر در مشهد مقدس و پذیرایی از کاروان یاران قدردانی می کنم .

از مربیان و همکاران خودمان در موسسه ، آقایان شمی پور ، صفی ، رحیم پور ، طاووسی ، بازیاری و خانم یوسفی که کمال همکاری را داشتند و از مربیان تیم ها آقایان مرکزی ، گلچین ، محمدی ، زارع و ابوالحسنی که در این چندروزه زحمت های بسیاری کشیدند ، تشکر می کنم .

 

آقای یاوری مقداری در مورد تورنمنت مشهد و اهداف یاران از حضور در این تورنمنت بفرمایید.

تورنمنت بسیاری خوبی بود ، ضمن اینکه بسیار با برنامه و منظم نیز برگزار شد . تیم هایمان نتایج خیلی خوبی گرفتند . انشالله در نظر داریم برای سایر تیم های موسسه یاران نیز از این قبیل برنامه ها داشته باشیم . در این تورنمنت به اهدافی که از قبل برنامه ریزی کرده بودیم دست یافتیم . انگیزه بسیار خوبی برای بازیکنان ، مربیان و خانواده ها بود و اعتماد به نفس تیم ها بسیار بالابرد .

 

mas 70

حضور بیش از 60 نفر بازیکن و مربی در یک تورنمنت فوتبالی برون استانی آن هم در شهری مانند مشهد مقدس ، کار بسیار عظیمی است که صورت گرفته است ، به نظر شما مهم ترین دستاوردهای یاران از این مسافرت چیست ؟

اولین و مهم ترین دستاورد ما از این اردو و حضور نفر از بازیکنان   تیم در تورنمنت مشهد ، به نمایش گذاشتن توانایی های موسسه ورزشی یاران در اجرای برنامه های بزرگ و سنگینی مانند این اردو بود . در این اردو  58 نفر از بازیکنان موسسه به همراه مربیان و خانواده هایشان حضور داشتند که خوشبختانه بسیار منظم ، با سازماندهی عالی و نظمی مثال زدنی برگزار شد .

دومین دستاورد این سفر را می توان نشان دادن توانایی های فنی و کیفی فوتبالی بازیکنان و تیم های یاران دانست . تا جایی که تحسین تمام حاضران و کارشناسان حاضر در مسابقات را در پی داشت . از 4 تیمی که در 4 رده مختلف در این مسابقات شرکت کردند سه تیم مقتدرانه بر سکوی قهرمانی ایستادند و یک مقام سومی نیز بدست آوردیم تا تمام تیم هایمان روی سکو رفته باشند . روی سکو رفتن تیم هایمان فقط با نتیجه گیری صرف بدست نیامد بلکه با ارائه بازی ها زیبا و فنی توسط تمامی تیم هایمان بود که این نتایج رقم خورد .

مهم تر از همه نظم تیمی و شخصیتی تیم هایمان بود که در طول برگزاری اردو در تمامی لحظات از فرودگاه گرفته تا مسابقات ، اسکان ، زیارت و گردش ها و … به چشم آمد و این چیزی نیست به جز اعتقاد قلبی تمامی مجموعه یاران به نظم و برنامه .

mas 16

 

برنامه های بعدی موسسه در برپایی اردوها و تورنمنت هایی از این دست چیست ؟

در سال آینده برنامه های بیشتری خواهیم داشت هم به عنوان برگزار کننده و هم به عنوان شرکت کننده . ضمن اینکه در سال جاری نیز یکی از تیم هایمان برای برپایی اردو به آبادان دعوت شده ، یکی دیگر از تیم هایمان به شهرکرد دعوت شده و تیم جوانانمان نیز اواخر اسفند به شهرکرد دعوت شده است .

 

با سپاس از شما اگر صحبت پایانی دارید ، بفرمایید .

تورنمنت مشهد تجربه بسیار خوبی بود . به مجموعه همکاران برگزاری مطلوب این سفر و نتایج بسیار درخشان آن را تبریک می گویم . سال آینده همانطور که قبلاً  نیز قول داده بودم سال شکوفایی یاران خواهد بود .


تست رایگان فوتبال فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱

[caption id="attachment_10056" align="aligncenter" width="300"] تست رایگان فوتبال[/caption] تست رایگان فوتبال ویژه ...

قهرمانی تیم زیر ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان

تیم ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان با ...

خداحافظ محمود خان

پیشکسوت فوتبال ایران و سپاهان که سالها به عنوان سرمربی ...

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای گل کشف شد

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای ...

مصاحبه محمد یاوری با خبرگزاری ایسنا(کارشناسی بازی سپاهان-گل گهر سیرجان)

یاوری: سپاهانِ نیمه اول، فراتر از لیگ برتر بود ایسنا/اصفهان یک ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران