کمپ فوتبالی بارسلونا یک هفته در ایران با مدیریت فنی محمد یاوری چهره شناخته شده فوتبال ایران برگزار می گردد.

 

به گزارش واحد خبر موسسه ورزشی یاران ، لاماسیا نامی است که فوتبالی ها زیاد درباره آن می شوند . با توجه به برگزاری کمپ استعدادیابی بارسلونا در ابران در این فرصت به معرفی بیشتر کارخانه بازیکن سازی بارسلونا می پردازیم .

 

لاناسیا نام موسسه استعدادیابی و پرورش بازیکنان مستعد باشگاه فوتبال بارسلونا است. لاماسیا به نوعی هویت باشگاه بارسلوناست و مکانی ارزشمند نزد هواداران ورزش فوتبال محسوب می شود.

در لاماسیا بازیکنان جوان فارغ از طرفداری تیمی خاص، رنگ و نژاد و زشتی ها، صمیمانه در کنار یکدیگر مشغول آموزش می باشند. تمام بازیکنان لاماسیا آرزوی پوشیدن پیراهن بارسلونا را دارند و لحظه ای برای رسیدن به هدفشان دست از جنگیدن و تلاش بر نمی دارند و واژه نومیدی برایشان معنایی ندارد.

شیوه منحصر بفرد در استعدادیابی و آموزش های اصولی رمز موفقیت و اعتبار لاماسیا است. برنامه ریزی و سازماندهی حرفه ای در این سیستم آموزشی خاص، هر ساله ستاره های جوانی را به دنیای فوتبال معرفی می کند.بعنوان مثال در سال ۲۰۱۰ هر سه بازیکن برتر دنیا (مسی-ژاوی-اینیستا) محصول آکادمی باشگاه بارسلونا بوده اند و برترین بازیکن سالهای اخیر فوتبال دنیا (لیونل مسی) شاخص ترین محصول این آکادمی است.

در معدن فوتبال لاماسیا توجه زیادی به تحصیل و اخلاق می شود بطوریکه بازیکنان پرورش یافته در این مکتب دارای صفات شخصیتی بالایی بوده و الگوهای مناسبی برای نوجوانان و جوانان سراسر دنیا محسوب می‌شوند.

اختصاص بودجه قابل توجه مسئولان باشگاه بارسلونا به بخش آکادمی خود نوعی سرمایه گذاری است که در آن بازیکنان جوان طی چند سال آینده به ارزش افزوده دست پیدا کرده و سودهای بسیار زیادی را سرازیر باشگاه می‌کنند .از دیگر مزیت های لاماسیا جلوگیری از خروج میلیون ها دلار از خزانه باشگاه صرف خرید بازیکنان دیگر تیم هاست که موجب توسعه اقتصادی این باشگاه می‌شود.

امروزه لاماسیا تبدیل به الگویی برای بسیاری از باشگاههای سراسر جهان شده است ، باشگاههای بزرگ دنیا همه به دنبال ادامه دادن راه لاماسیا هستند .

دیدگاه ها غیر فعال شده اند.

آغاز تمرینات تیم ۱۴ سال یاران 🏆پرقدرت به سوی موفقیت

تیم ۱۴ سال یاران نیز همچون سایرردهای سنی تمرینات خود ...

شیرهای ۱۷سال یاران وشروع تمرینات ۹۸همراه با انگیزه بسیاربالا

تیم نوجوانان ۱۷سال یاران تمرینات خودرا باهدف تحقق برنامه های ...

یاوری : گل اول ذوب‌آهن فوق آسیایی بود/ گاهی هرچه تلاش کنی نمی توانی به بازی برگردی

یک کارشناس فوتبال می‌گوید ذوب‌آهن شب گذشته عملکرد بسیار خوبی ...

خیز بلند ۱۵ ساله های یاران برای استمرار موفقیت درسال ۹۸

تیم ۱۵سال یاران عزم خودرا برای پیمودن ادامه راه تا ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران