کمپ فوتبالی بارسلونا یک هفته در ایران با مدیریت فنی محمد یاوری چهره شناخته شده فوتبال ایران برگزار می گردد.

 

به گزارش واحد خبر موسسه ورزشی یاران ، لاماسیا نامی است که فوتبالی ها زیاد درباره آن می شوند . با توجه به برگزاری کمپ استعدادیابی بارسلونا در ابران در این فرصت به معرفی بیشتر کارخانه بازیکن سازی بارسلونا می پردازیم .

 

لاناسیا نام موسسه استعدادیابی و پرورش بازیکنان مستعد باشگاه فوتبال بارسلونا است. لاماسیا به نوعی هویت باشگاه بارسلوناست و مکانی ارزشمند نزد هواداران ورزش فوتبال محسوب می شود.

در لاماسیا بازیکنان جوان فارغ از طرفداری تیمی خاص، رنگ و نژاد و زشتی ها، صمیمانه در کنار یکدیگر مشغول آموزش می باشند. تمام بازیکنان لاماسیا آرزوی پوشیدن پیراهن بارسلونا را دارند و لحظه ای برای رسیدن به هدفشان دست از جنگیدن و تلاش بر نمی دارند و واژه نومیدی برایشان معنایی ندارد.

شیوه منحصر بفرد در استعدادیابی و آموزش های اصولی رمز موفقیت و اعتبار لاماسیا است. برنامه ریزی و سازماندهی حرفه ای در این سیستم آموزشی خاص، هر ساله ستاره های جوانی را به دنیای فوتبال معرفی می کند.بعنوان مثال در سال ۲۰۱۰ هر سه بازیکن برتر دنیا (مسی-ژاوی-اینیستا) محصول آکادمی باشگاه بارسلونا بوده اند و برترین بازیکن سالهای اخیر فوتبال دنیا (لیونل مسی) شاخص ترین محصول این آکادمی است.

در معدن فوتبال لاماسیا توجه زیادی به تحصیل و اخلاق می شود بطوریکه بازیکنان پرورش یافته در این مکتب دارای صفات شخصیتی بالایی بوده و الگوهای مناسبی برای نوجوانان و جوانان سراسر دنیا محسوب می‌شوند.

اختصاص بودجه قابل توجه مسئولان باشگاه بارسلونا به بخش آکادمی خود نوعی سرمایه گذاری است که در آن بازیکنان جوان طی چند سال آینده به ارزش افزوده دست پیدا کرده و سودهای بسیار زیادی را سرازیر باشگاه می‌کنند .از دیگر مزیت های لاماسیا جلوگیری از خروج میلیون ها دلار از خزانه باشگاه صرف خرید بازیکنان دیگر تیم هاست که موجب توسعه اقتصادی این باشگاه می‌شود.

امروزه لاماسیا تبدیل به الگویی برای بسیاری از باشگاههای سراسر جهان شده است ، باشگاههای بزرگ دنیا همه به دنبال ادامه دادن راه لاماسیا هستند .

دیدگاه ها غیر فعال شده اند.

فراخوان تست فوتبال تیم جوانان

تیم جوانان یاران ،قهرمان سال ۹۶ سوپر لیگ اصفهان و ...

آشنایی با مسعود حاج فروش

بیوگرافی و رزومه ورزشی: مشخصات فردی نام:مسعود   نام خانوادگی:حاج فروش  متولد سال ...

پای درس استاد

اولین جلسه دانش افزایی مربیان آکادمی فوتبال یاران درسال ۹۷ ...

چمن آب منطقه ای

✅مراحل آماده سازی زمین چمن آب منطقه ای ✅چمن آب منطقه ...

مراسم معارفه قائم مقام آکادمی فوتبال یاران

عصرامروز مدیرعامل آکادمی فوتبال یاران با حضور در تمرین تیم ...

برنامه ساعات تمرين تيمهاي آكادمي فوتبال ياران در زمین چمن باغ جوان

دانلود برنامه ساعات تمرين تيمهاي آكادمي فوتبال ياران در زمین ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران