تیم فوتبال 10 سال یاران تمرینات خود را زیر نظر عباس محمدی پیگیری می کند .

 

به سراغ سرمربی این تیم رفتیم تا نظرات وی را در مورد تیم ده سالِ این فصل یاران جویا شویم .

 

محمدی که در سال قبل توانسته بود با تیم 9 سال یاران در دو تورنمنت معتبر و سراسری این رده که توسط هیئت فوتبال اصفهان و سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برگزار شده بود روی سکو برود و مقام های اول و سوم این مسابقات را بدست بیاورد ، امسال در تیم 10 سال یاران دنبال اهداف خود می گردد .

 

مربی 38 ساله تیم 10 سال یاران با اشاره به بالا بودن انتظارات از تیمش در این فصل گفت :” حدود 90 درصد از اسکلت بندی تیم 10 سال یاران را بازیکنان تیم 9 سال فصل پیش تشکیل می دهند و تعدادی از بازیکنان جدید را نیز به تیم اضافه کرده ایم . با توجه به تغییر ابعاد زمین این رده سنی نسبت به رده 9 سال و تعطیلات حدوداً یک ماهه بچه ها کمی دچار افت شده اند ولی از این بابت نگرانی ای نداریم. هدف اصلی ما پیشرفت تکنیکی و تاکتیکی تیم است . با توجه به نتایج خوبی که سال قبل با تیم  9 سال گرفتیم و خودمان را به عنوان یکی از بهترین تیم های رده 9 سال اصفهان معرفی کردیم ، انتظارات از تیم ما بالاست که امیدواریم با راهنمایی های مدیریت موسسه جناب آقای یاوری و همچنین آقای دهقان انسال نیز بتوانیم با اقتدار وارد مسابقات پیش رو شویم .”

 

محمدی که مدرک مربیگری سی آسیا را در کارنامه خود دارد مصاحبه خود را اینگونه به پایان برد ، ” در پایان از آقای یاوری به خاطر دادن امکانات و در اختیار گذاشتن چمن عالی ورزشگاه آب منطقه ای و همچنین اعتمادی که به من کردند ، کمال تشکر را دارم .”


از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای گل کشف شد

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای ...

مصاحبه محمد یاوری با خبرگزاری ایسنا(کارشناسی بازی سپاهان-گل گهر سیرجان)

یاوری: سپاهانِ نیمه اول، فراتر از لیگ برتر بود ایسنا/اصفهان یک ...

فراخوان تست فوتبال در رده های پایه

فراخوان تست (رایگان) . (رده سنی جوانان-نوجوانان-زیر ۱۵ سال و زیر ۱۳ ...

گرفتن بازیکنان خارجی باید کارشناسی شده باشد

ایسنا/اصفهان یک کارشناس فوتبال گفت: باید بنگاه‌های نقل و انتقالات ...

کرونا فرصتی برای تغییر زمان لیگ ایران

ایسنا/اصفهان یک کارشناس فوتبال با بیان اینکه عدم تطبیق لیگ داخلی ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران