رئیس هیأت فوتبال استان اصفهان در مورد استفاده تیم انقلاب از یک بازیکن غیرایرانی در مسابقات ۱۴ سال آسیاویژن استان گفت: این موضوع را به بخش حقوقی واگذار کردیم تا بررسی کند و منتظریم تا نظرات آن‌ها مشخص شود تا بر اساس قانون تصمیمات لازم اتخاذ شود.

امیر مسعود هراتیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، در مورد استفاده تیم انقلاب از یک بازیکن غیرایرانی در مسابقات ۱۴ سال آسیاویژن اظهار کرد: این موضوع صحت دارد و این بازیکن با استناد به مجوز کار و برخی مدارک دیگر توانسته اجازه بازی پیدا کند.

وی افزود: این موضوع به دلیل آن‌ که در چند شهرستان دیگر ما نیز وجود دارد و تیم‌های دیگر استفاده نکردند اما درخواست استفاده دارند، به بخش حقوقی واگذار کردیم تا این موضوع را بررسی کند.

رئیس هیأت فوتبال استان اصفهان عنوان کرد: منتظریم تا نظرات بخش حقوقی مشخص شود و پس از آن اظهار نظر کنیم تا بر اساس قانون تصمیمات لازم اتخاذ شود.

وی خاطر نشان کرد: این موضوع به صراحت در قانون مطرح نشده است و به همین دلیل ارجاع داده‌ایم تا قانون تفسیر و منظور این بند مشخص شود؛ در قانون نوشته نشده است لیگ‌های استان یا غیره و تنها اشاره به لیگ شده است که به همین دلیل منتظر تفسیر قانون هستیم.

هراتیان تصریح کرد: برای ما فرقی نمی‌کند و به دنبال اجرای قانون هستیم و اگر اخیراً مصوبه‌ای اعلام شده است، مطابق قانون حق بر خواهد گشت.

وی پس از خوانده شدن متن نامه‌ای سازمان لیگ که علی کاظمی سرپرست سازمان لیگ به علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال نوشته شده است، بیان کرد: از آن جایی که این نامه به ما نوشته نشده است، این موضوع را پیگیری کردیم و اگر همین نامه برای ما برگردد که قابل استناد است و در غیر این صورت باید منتظر تفسیر قانون بمانیم.

 

۱۲۲

رئیس هیأت فوتبال اصفهان در پایان اظهار کرد: این موارد خاص است و از آن‌جایی که پیش از این وجود نداشته، روال نشده است و به همین دلیل به دنبال این هستیم که پایه به درستی شکل بگیرد که اگر مجدد اتفاقی رخ داد، شاهد این موارد نباشیم.

 


آغاز تمرینات تیم ۱۴ سال یاران 🏆پرقدرت به سوی موفقیت

تیم ۱۴ سال یاران نیز همچون سایرردهای سنی تمرینات خود ...

شیرهای ۱۷سال یاران وشروع تمرینات ۹۸همراه با انگیزه بسیاربالا

تیم نوجوانان ۱۷سال یاران تمرینات خودرا باهدف تحقق برنامه های ...

یاوری : گل اول ذوب‌آهن فوق آسیایی بود/ گاهی هرچه تلاش کنی نمی توانی به بازی برگردی

یک کارشناس فوتبال می‌گوید ذوب‌آهن شب گذشته عملکرد بسیار خوبی ...

خیز بلند ۱۵ ساله های یاران برای استمرار موفقیت درسال ۹۸

تیم ۱۵سال یاران عزم خودرا برای پیمودن ادامه راه تا ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران