تیم  یاران که در مسابقات پیشکسوتان اصفهان شرکت کرده ،  در اولین بازی خود صاحب یک پیروزی شده است.
برای آشنایی بیشتر با شکل گیری آن گفتگویی داشتیم با سرمربی تیم  : آقای محسن مهنام

ادامه مطلب را دنبال کنید:

چگونگی شکل گیری فعالیت تیم؟

شکل گیری تیم از سال ۱۳۶۰ با جمعی از دانش آموزان دبیرستان هراتی به همت آقای جعفر کلاهدوزان و دبیر ورزش وقت آقای شهامت نژاد  پایه گزاری شده است و  اولین حضور این تیم در مسابقات رسمی   ، شرکت در مسابقات نوجوانان باشگاه های استان اصفهان  با پیراهن باشگاه فلات ایران و کسب مقام دوم

سابقه این تیم در والیبال اصفهان؟

پس از این شرکت و مقامی که بدست آوردیم شناخته شده و چندین سال بعنوان یک تیم جوان و سازنده در سطح استان اصفهان در تمامی رده ها فعالیت کردیم. و مقام های فراوان را در کلکسیون خود داریم.بعد از چند سال زیر پوشش باشگاه تربیت به مدیریت شادروان فروهریان قرار گرفتیم و با این باشگاه درتمامی رده ها مقام کسب کردیم که مهمترین انها شرکت در مسابقات لیگ بزرگسالان استان اصفهان با شرکت ۹ تیم که تیم ها متشکل از بهترین بازیکنان آن زمان بودند که به این تیم ها کاشان را هم اضافه میکنم که قطب والیال استان بود.از این تیم بازیکن به دعوت شده به اردوی تیم ملی هم داشته ایم .آقایان محسن مغزی محسن حبیبی محسن کسائی فرد حمید شیخ هرندی داریوش شیبانی علی صیاد نصیری .همچنین مربیان زیادی هم از این تیم به والیبال اصفهان معرفی شدند.

مسابقات پیشکسوتان چگونه برگزار می شود؟

مسابقات پیش کسوتان چند سال است که برگزار میشه و قبلا به صورت چهار نفره و در شبهای ماه رمضان بود که خود ما چندین مقام اول و سوم  را از این مسابقات بدست آوردیم.ولی امسال به صورت رسمی وبا قوانین بین المللی با شرکت ۱۴ تیم در ۴ گروه برگزار میشود که تیم یاران در گروه ۳ تیمی با کاشان وسمیرم همگروه هستیم.

چگونگی حمایت موسسه ورزشی یاران از تیم؟

بنده بعنوان یکی از قدیمی های تیم و آشنائی که با مدیریت باشگاه آقای یاوری داشتم و خود ایشان هم با کلیه بچه های تیم از ابتدا اشنائی دارند خواهش کردم که  بنام موسسه یاران در این مسابقات شرکت کنیم که ایشان هم لطف کردند و اجازه دادند.

والیبال پیشکسوتان

نتیجه مسابقات؟

در مسابقه اول تیم بسیار خوب کاشان را ۲-۱ بردیم و بازی دوم هم روز جمعه یکم بهمن در سالن شهید صفوی نژاد در بلوار کشاورز برگزار میشود.

 

والیبال پیشکوستان

“” اولین حضور این تیم در مسابقات رسمی  ، شرکت در مسابقات نوجوانان باشگاه های استان اصفهان  با پیراهن باشگاه فلات ایران و کسب مقام دوم””

 


تست رایگان فوتبال فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱

[caption id="attachment_10056" align="aligncenter" width="300"] تست رایگان فوتبال[/caption] تست رایگان فوتبال ویژه ...

قهرمانی تیم زیر ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان

تیم ۱۵ سال یاران در لیگ برتر شهرستان اصفهان با ...

خداحافظ محمود خان

پیشکسوت فوتبال ایران و سپاهان که سالها به عنوان سرمربی ...

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای گل کشف شد

از اصفهان تا کازان روسیه/ ماجرای یک دقیقه‌ای که آقای ...

مصاحبه محمد یاوری با خبرگزاری ایسنا(کارشناسی بازی سپاهان-گل گهر سیرجان)

یاوری: سپاهانِ نیمه اول، فراتر از لیگ برتر بود ایسنا/اصفهان یک ...آمار سایت موسسه ورزشی یاران